Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Ermira Babaliu - Çfare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çfare".
3. Video është e këngës "Çfare", por nuk këndohet nga Ermira Babaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ermira Babaliu - Çfare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/10/2013

2013-10-18T06:11:28+01:00Çfare tu them une sonte shoqeve
Me veshtrojne te gjitha me habi
A mos valle tek syte e mi
Fytyren ka lene ai

Çfare tu them une syve te tyre
Ata duan gjithçka te dine
Si tu them me pak fjale si tu them
Sot takova une dashurine

(refren)
Si mengjes kjo mbremje
...eshte per mua sot
Ka nje drite me emrin dashuri
Kaq e ngrohte jeta, kaq te dashur njerezit
Â…lumturia pakufi
(x 2)

(perseritet nga fillimi)


Më Shumë Këngë Nga Ermira Babaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë