Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermira Babaliu - Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  6

Dua sot te mbys merzine
Te bej therrime shpirtin tim
Dua sot t'a pi nje vite
Te ngre dolli me ujin tim

Dua sot,dua sot te heq mendime
Dua go,dua goten t'a kem plot
Dua sot,dua sot te pi kujtime
E ne fund te gotes do te derdh një lot

Dua sot te mbys merzine
Te bej therrime shpirtin tim
Dua sot t'a pi nje gote
Te ngre dolli me ujin tim

Dua sot, dua sot te heq mendime
Do te dehem,do te pi e nuk do ndal
Dua sot, dua sot te pi kujtime
Sa here goten une e kthej te nxjerr nje mall


Ky tekst u dërgua nga Niki

Ermira Babaliu - Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua".
3. Video është e këngës "Dua", por nuk këndohet nga Ermira Babaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermira Babaliu:


Komente 0