TEKSTESHQIP

Ermira Babaliu
Kur Hyra Sefte Ne Burgun E Korces
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Hyra Sefte Ne Burgun E Korces" kënduar nga Ermira Babaliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.