Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ermira Kola

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  56
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Mosha:
  • 45 Vjeç
BIOGRAFIA: Ermira Kola është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore e Shqipërisë së jugut. Me zërin e ngrohtë dhe të thellë, këngëtarja Ermira Kola të sjell ndërmend serenatat korçare të cilave i ka qëndruar gjithnjë besnike. Prej disa vitesh ajo ka patur një tërheqje nga daljet mediatike. E ftuar në studion e “Rudina” në Tv Klan foli për mërrëdhënien me muzikën, por edhe për familjen, sepse është bërë nënë e nje djali. Gjatë emisionit këngëtarja rrëfeu historinë e dashurisë me bashkëshortin e saj Besnikun. “Unë dhe Besniku kemi 13 vit...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareCim Cim Ca (2006)

Qyteti I Enderrave


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rovena Dilo

Elda Shabani (Madonna Shqiptare)

Ermonela Jaho

Hirushe Xhemali

Enxhi Nini

Vida Kunora

Jeta Faqolli

Elinara Shehu

Donika Gashi

Alma Gashi

Tags: Ermira Kola, Ermira Kola Strati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet