Ermira Memaj
Ermira Memaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Ermira Memaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 16 Nëntor 2010, Ermira Mema publikon videoklipin "Djali Me Celular". Më datë 10 Maj 2021, Ermira Memaj publikon videoklipin "O Moj Bjeshkatare". Më datë 5 Qershor 2021, Govi Reka & Ermira Mema publikojnë videoklipin "Trojet Tona". Teksti i këngës u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa orkestrimi u punua nga Besnik Zikolli. Më datë 1 Tetor 2021, Ermira Memaj publikon videoklipin "A E Din". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Pjet...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0