Ernest Podvorica
Ernest Podvorica

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Jeton në
  • PrishtinëBiografia

BIOGRAFIA: Ernest Podvorica është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash. Në vitin 2019, Ernest Podvorica publikon albumin "Live 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0