Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Ernis Çili & Onanta Spahiu - Fam  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/12/2010

2010-12-23T00:00:00

Më Shumë Nga

Onanta Spahiu

Pjesëmarrëse në

Festivali i 49-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fam" kënduar nga Ernis Çili & Onanta Spahiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ernis Çili & Onanta Spahiu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ernis Çili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet