A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Onanta Spahiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Onanta Spahiu është një këngëtare e njohur. Rrugës së muzikës i ka hyrë që e vogël, ku në disa festivale për fëmijë ka marrë edhe çmimin e parë. Pjesëmarrjet e saj në eventet e ndryshme muzikore, por edhe jashtë kufijve të Shqipërisë e bënë atë të njihet gjerësisht, ku gazetat e ndryshme evropiane e kanë vlerësuar për zërin e saj të ëmbël. Në Maj 2008, Onata Spahiu merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Ah Sa Frike". Në Maj 2009, Ona merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Ti Ke Dhe Nje Sha...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arta Zeqiraj

Shqipe Haxhiu

Marie Memcaj

Reda

Lendita Destani

Fatime Jashanica

Fatlinda Ramosaj

Gresa Gjoceraj

Fahrie Krasniqi

Sheribane Krasniqi


Tags: Onanta Spahiu, Onata Spahiu, Ona Spahiu, Ona

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019