Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ernis Çili - Me Degjo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Degjo".
3. Video është e këngës "Me Degjo", por nuk këndohet nga Ernis Çili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ernis Çili - Me Degjo  (Feat. Albi Dhe Eri)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Ti Me Ploteson"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2003

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Albi Dhe Eri

21/11/2003

2003-11-20T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Degjo" kënduar nga Ernis Çili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Artan Xhija. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kur të them unë që të dua s'më beson
e frikësuar e trishtuar më shikon
përqëndro shikimin tënd në sytë e mi
aty brenda do të gjesh ti dashuri

Kur të them unë që të dua s'më beson
e frikësuar e trishtuar më shikon
përqëndro shikimin tënd në sytë e mi
aty brenda do të gjesh ti dashuri

Flake turpin diku tutje mu afro
lëre frikën të humbasë më dëgjo
përqëndro shikimin tënd në sytë e mi
aty brenda do të gjesh ti dashuri

Flake turpin diku tutje mu afro
lëre frikën të humbasë më dëgjo
përqëndro shikimin tënd në sytë e mi
aty brenda do të gjesh ti dashuri

Çfarë të bëj që të më besosh nuk e di
dashurinë mund të ma kuptosh vetëm ti
përqëndro shikimin tënd në sytë e mi
aty brenda do të gjesh ti dashuri

Çfarë të bëj që të më besosh nuk e di
dashurinë mund të ma kuptosh vetëm ti
përqëndro shikimin tënd në sytë e mi
aty brenda do të gjesh ti dashuriMë Shumë Këngë Nga Ernis Çili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet