Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
  • Emri i Vërtetë:
  • Erion Dragidella
BIOGRAFIA: Erno është një këngëtar dhe autor këngësh. Më datë 13 Korrik 2019, Erno & Lluni publikojnë videoklipin "S'di Sa Her". Teksti i këngës u shkrua nga Erno & Lluni. Produksioni audio u realizua nga K-Master. Më datë 20 Tetor 2019, Semiautomatik & Erno publikojnë videoklipin "Andrra Ner Pallma". Teksti i këngës u shkrua nga Semi Automatic & Erno. Produksioni audio u realizua nga PINT. Më datë 20 Korrik 2020, Blleki, Lluni, Semiautomatik & Erno publikojnë videoklipin "FYIA". Produksioni a...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

4
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Zibo

2m

Baba Stuhi

Mmg

Albo K

Ledi (M)

G.M.C

Taboo

Noli

Niti

Tags: Erno, Erion Dragidella


Komente mbi këtë artist