Më mbaj mend (për 1 muaj)

ERO (Eroll Osmani)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  62
  • Emri i Vërtetë:
  • Eroll Osmani
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: ERO (Eroll Osmani) është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Në vitin 2020, Ero publikon albumin "Lakmitare". Më datë 12 Maj 2021, Ero & Huggo publikojnë videoklipin "Je Larg (Remix)". Muzika e këngës u punua nga ERO (Eroll Osmani), teksti u shkrua nga Yeeci, ERO (Eroll Osmani) & Huggo, ndërsa për orkestrimin u kujdes ERO (Eroll Osmani)....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

1 🔥Lakmitare (2020)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (8)

4
5
3
18
16
11
11
16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Granit Shala

Adem Mehmeti

Rrem Gjakova

Shkelzen Masholli

Luan Qallaku

Faton Thaqi

Besi Avdo

Bekim Selami

Xhavit Lezi

Jeton Murati

Tags: Ero, Eroll Osmani


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet