Më mbaj mend (për 1 muaj)

ERO (Eroll Osmani)
  • Emri i Vërtetë:
  • Eroll Osmani
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  65
Këndon kryesisht: popullore moderne tallava

ERO (Eroll Osmani) është këngëtar dhe autor këngësh. Në vitin 2020, Ero publikon albumin "Lakmitare".

Më datë 12 Maj 2021, Ero & Huggo publikojnë videoklipin "Je Larg (Remix)". Muzika e këngës u punua nga ERO (Eroll Osmani), teksti u shkrua nga Yeeci, ERO (Eroll Osmani) & Huggo, ndërsa për orkestrimin u kujdes ERO (Eroll Osmani).

Më datë 8 Gusht 2021, Huggo & Ero publikojnë videoklipin "Luj Luj".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente 1