Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ero - Makatare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

(Ref:x2)
Mekatare ishe kon
Bes t'kam dhon
Se kam me t'marr
Ishe kan zemerthyme
Pse mbane hile
Interesgjike

Pa ty syri po loton
Pa ty gjithqka osht e kot
Shpirti im ty s'tkam njoft
Jam keq zoti me ndihmoft
A s'te vjen gjynah
Ke bo mekat
Ti m'ke hi n'hak
M'ke jap perpak
A s'te vjen gjynah
Ke bo mekat
Ti m'ke hi n'hak
A s'te vjen gjynah

(Ref:x2)
Mekatare ishe kon
Bes t'kam dhon
Se kam me t'marr
Ishe kan zemerthyme
Pse m'bane hile
Interesgjike


Ky tekst u dërgua nga  bblertaahmeti

Ero - Makatare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Makatare".
3. Video është e këngës "Makatare", por nuk këndohet nga Ero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga ERO (Eroll Osmani):


Komente 0