Erolind Sokoli
Erolind Sokoli

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Erolind Sokoli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Më datë 6 Shkurt 2021, Erolind Sokoli publikon videoklipin "Kthema Dashurin". Më datë 26 Maj 2023, Erolind Sokoli publikon videoklipin "Malli". Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0