Eroll Jakupi
Eroll Jakupi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Eroll Jakupi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Qershor 2003, Eroll Jakupi merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Qindpërqind". Në Maj 2004, Eroll Jakupi merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Qindpërqind". Në Qershor 2005, Eroll Jakupi merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Padyshim". Në Qershor 2008, Eroll Jakupi merr pjesë në Polifest 2008 me këngën "Fillimi I Fundit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0