Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eroll Jakupi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Eroll Jakupi është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Qershor 2003, Eroll Jakupi merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Qindpërqind".

Në Maj 2004, Eroll Jakupi merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Qindpërqind".

Në Qershor 2005, Eroll Jakupi merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Padyshim".

Në Qershor 2008, Eroll Jakupi merr pjesë në Polifest 2008 me këngën "Fillimi I Fundit".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:Komente mbi këtë artist