A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eroll Murati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Eroll Murati është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Ai është këngëtar dhe futbollist me ekipin "DRITA" të Gjilanit. Ka nxjerrë në shitje albumin e parë me titullin "Kaqurrele". Më datë 13 Gusht 2007, Eroll Murati publikon videoklipin "Kasetofoni Jem". Më datë 25 Dhjetor 2010, Eroll Murati publikon videoklipin "La Vida Loca". Më datë 2 Korrik 2012, Eroll Murati publikon videoklipin "Me Harro". Më datë 22 Prill 2014, Eroll Murati publikon videoklipin "Ah Moj Nene". Më datë 31 Mars 201...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Naser Beqiri

Dardan Gjinolli

Eroll Dogani

Monny

Liberian Selimi

Acidi

Rrufeja

Merytoni

Hysni Zeqiri

Valon Rama


Tags: Eroll Murati, Erolli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019