Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eronida

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50
 • Emri i Vërtetë:
 • Eronida Shabani
 • Vendlindja:
 • Komuna Vitis 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
Eronida është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tringa Kay

Fatjona Kuçi

Rinna

Fiorela Sahiti

Ariana

Valza Zhegrova

Bleta Brovina

Ermonda

Luiza Hasani

Ermedina Rama

Tags: Eronida, Eronida Shabani


Komente mbi këtë artist