Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Erozioni

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Erozioni është një grup artistësh i njohur. Më datë 14 Nëntor 2006, Erozioni publikojnë videoklipin "Dua Të Jetoj". Në Maj 2008, Erozioni marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Trip Me Qika". Në vitin 2007, Erozioni publikojnë albumin "Evolucion (Ska Mu Nal)". Më datë 6 Shtator 2009, Erozioni publikojnë videoklipin "Kojshikës"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareEvolucion (Ska Mu Nal) (2007)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

R.A.G

Vllezrit Susuri

Night Rappers

Day Shift

Ligji Rruges

Upstream

Supernova

Tempulli G

Vëllezërit Zikolli

Tags: Erozioni, Erozion


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet