Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Erreway

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Erreway është një grup këngëtarësh i huaj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Rebelde Way (Rebel's Way) is a Martín Fierro Award—nominated Argentine soap opera created and produced by Cris Morena. It was originally broadcast from 26 May 2002 to 18 December 2003. The series was broadcast in many countries, including Peru, Germany, Israel, Spain, Uruguay and Brazil, achieving widespread success. Numerous remakes of Rebelde Way have been made, most notably Rebelde by Televisa in Mexico. Rebelde Way is set in the Elite Way Sch...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Isa Tkm

Reik

Teen Angels

Las Populares

La Nueva Banda Timbiriche

Preluders

Antique

Culcha Candela

Veronicas

Upa Dance

Tags: Erreway, Rebelde Way


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet