A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ertea Veis

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Ertea Veis është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 11 Maj 2019, Ertea Veis publikon videoklipin "Kolazh (Do Ta Marr Nusen Korçare)". Orkestrimi i këngës u punua nga Vani Rushiti. Videoklipi u prodhua nga kompania Four Infinit Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sidorela Zeqaj

Behare Çuedari

Liljana Stafa

Meri Gici

Anida Qarri

Ueda Hysa

Burbuqe Esti

Blerina Todi (Bela)

Anula

Valentina Myzeqare


Tags: Ertea Veis

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019