Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ertila Koka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  94
  • Vendlindja:
  • Mirditë 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Ertila Koka është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ndjesia e pare per muziken ka filluar qe ne moshe fare te heret, rreth moshes 5 vjecare ne kopesht. Me pas Ertila Koka ka kenduar tek Zerat e Rinje tek Pallati i Pionjerve duke marr leksione muzike edhe pikture. Kontakti i pare me kameren dhe televizionin ka qene tek Ethet e se Premtes 3. Ka performuar rregullisht ne emisionin "Naten Vone" ne TVA. Performon Live qe ne moshen 17 vjecare ne vende si Sofra Ariut, J'adore, Amor, Calvados, 21st Centur...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

12 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

1
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Adelajda Xhamani

Nidora Gjyriqi

Emmy

Lola Pink

Entela Zhula

Kieda Budini

Era Rusi

Rezarta Smaja

Kamela Islamaj

Olta Boka

Tags: Ertila Koka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet