A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ertila Koka - Fluturo E Lire


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  72

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/11/2012

2012-11-30T15:07:31

oooooooooooooh

Hej shqipe ti
fluturo e lire

Qe kur lindi dheu
nisi historia
lindi memedheu
lindi shqiperia.(2X)

Fluturoj si shqipe
mbi trojet e mia
me flamur mbuluar
sot e gjith shqipnia.(2X)

Ref.Rrugen e lirise
sot shqiponjat gjeten
Shqipria dhe Kosova
ne vend gjith jeten.(2X)

Sa te kam ne zemer
nene shqiperi
kudo qe te jem
jemi un e ti.(2X)

Zemer e pandare
gjer ne pafundesi
vendi im krenar
e imja shqiperi.(2X)

Ref.Rrugen e lirise
sot shqiponjat gjeten
Shqiperia dhe Kosova
ne nje vend gjith jeten.(4X)


Ky tekst u dërgua nga Diona BerishaKartolina (1)

2017-11-23 16:56:55
Fluturoj si shqipe
Mbi trojet e mia
Me flamur mbuluar
Sot e gjithe shqipnia

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019