Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ertila Koka - I Vetmi Qe Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

FEST KEMI SONTE
TE 2-TUJ VALLZU
TI JE O ZEMER I VETMI QE DY
O HAJDE TA KALLIM
ME SHUM MOS KERKO
E BUKUR ESHTE JETA
VEQ LUJM E VALLZOJM

REF 2X
SONTE ZEMER DO TA KALLIM
SIKUR ESHTE E FUNDIT HER
KUR TE NDIEJ TY AFER VETES
PJESA TJETER ESHTE PA VLER

SONTE ZEMER DO TA KALLIM
ATMOSFERA NDIZET FLAK
VEQ E JOTJA SHPIRT JAM KET NAT

HAPAT PRAN TEJE SA BUKUR KALOJN
DEJEt E MIA VEQ TI QARKULLOJN
O HAJDE TA KALLIM
ME SHUM MOS KERKO
E BUKUR ESHTE JETA
VEQ LUJM E VALLZOJM

REF 4X
SONTE ZEMER DO TA KALLIM
SIKUR ESHTE E FUNDIT HER
KUR TE NDJEJ TY AFER VETES
PJESA TJETER ESHTE PA VLER

SONTE ZEMER DO TA KALLIM
ATMOSFERA NDIZET FLAK
VEQ E JOTJA SHPIRT JAM KET NAT


Ky tekst u dërgua nga  leli2013Ertila Koka
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/03/2014
Video Produksioni: MAX Production


Ertila Koka - I Vetmi Qe Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Vetmi Qe Dua".
3. Video është e këngës "I Vetmi Qe Dua", por nuk këndohet nga Ertila Koka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ertila Koka:


Komente 1