Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervin Qerimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Ervin Qerimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 15 Prill 2019, Ervin Qerimi publikon videoklipin "Le Te Ndizet Nata". Teksti i këngës u shkrua nga Olsi Celmeta. Më datë 24 Prill 2019, Mandi publikon videoklipin "Europa", në bashkëpunim me Murat Nazifi, Fransua Sula, Ervin Qerimi & Ilir Tironsin. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici & Emrah Xhixho. Më datë 3 Gusht 2019, Emina Fazlija & Ervin Qerimi publikojnë videoklipin "8". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, ndërsa teks...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ervin Qerimi

Komente 0