Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  648
 • Vendlindja:
 • Fier 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Ervis Behari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Jeton ne Tirane. Pjesmares ne "Maratonen e Kenges popullore Shqiptare". Më datë 24 Korrik 2015, Ervis Behari publikon videoklipin "Kenget E Vendit Tim". Më datë 17 Dhjetor 2015, Ervis Behari publikon videoklipin "Si Do Veje Halli". Më datë 21 Qershor 2016, Ervis Behari publikon videoklipin "Djaleri". Më datë 4 Prill 2017, Ervis Behari publikon videoklipin "Nene". Më datë 31 Mars 2018, Ervis Behari publikon videoklipin "Dajo". Më...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

15 🔥

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ervis Behari

Komente 15