Ervis Behari
Ervis Behari
Ervis Behari
  • Vendlindja:
  • Fier Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 31 Korrik 1993
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Ervis Behari është këngëtar. Jeton ne Tirane. Pjesmares ne "Maratonen e Kenges popullore Shqiptare".

Më datë 24 Korrik 2015, Ervis Behari publikon videoklipin "Kenget E Vendit Tim".

Më datë 17 Dhjetor 2015, Ervis Behari publikon videoklipin "Si Do Veje Halli".

Më datë 21 Qershor 2016, Ervis Behari publikon videoklipin "Djaleri".

Më datë 4 Prill 2017, Ervis Behari publikon videoklipin "Nene".

Më datë 31 Mars 2018, Ervis Behari publikon videoklipin "Dajo".

Më datë 5 Shtator 2018, Ervis Behari publikon videoklipin "Plaka Mbi Taka". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Adrian Hila.

Më datë 22 Qershor 2019, Ervis Behari publikon videoklipin "Çupa E Pleqërisë". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Adrian Hila.

Më datë 20 Shtator 2019, Ervis Behari publikon videoklipin "Dale Dale". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Adrian Hila.

Më datë 7 Qershor 2020, Ervis Behari publikon videoklipin "Zotrote". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Adrian Hila.

Më datë 18 Nëntor 2021, Ervis Behari publikon videoklipin "Si Qershia". Muzika e këngës u punua nga Adrian Hila & Anxhelo Koci, ndërsa teksti u shkrua nga Petro Xhori.

Më datë 23 Nëntor 2022, Ervis Behari publikon videoklipin "Si Ma Do Kafene".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: kgkosta1 kgkosta1  Komente 15