Ervis Meçi
Ervis Meçi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Reç
  • Jeton në
  • Shqipëri
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 27 Gusht 2000
  • Horoskopi:
  • ♍ VirgjereshaBiografia

BIOGRAFIA: Ervis Meçi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 27 Shtator 2019, Ervis Meci publikon videoklipin "Ashiqare". Më datë 28 Tetor 2019, Ervis Meci publikon videoklipin "Dul Lulija Te Bunari". Më datë 6 Dhjetor 2019, Elion Krasniqi & Ervis Meci publikojnë videoklipin "Ka Po Shkon Rinia". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Elion Krasniqi. Më datë 26 Dhjetor 2020, Visi Meçi & Mirgen Zela publikojnë videoklipin "Rinia Pa Frena". Teksti i këngës u shkrua nga Sami Aliu. Më da...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0