Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervisa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  90
  • Emri i Vërtetë:
  • Ervisa Toçi
BIOGRAFIA: Ervisa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2013, Ervisa merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Mos Me Zgjo". Në Maj 2014, Ervisa merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Me Ty". Më datë 25 Tetor 2018, Ervisa publikon videoklipin "Baby Love"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lily N

Marigona Vitia

Sarentina Cako

Irida Pojani

Xhirjana

Jola

Ardita Begu

Florida Dushku

Jona

Samira

Tags: Ervisa, Ervisa Toci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet