Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Erza është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 26 Prill 2018, Erza publikon videoklipin "Zemer". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mbreti Records....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Sarentina Cako

Florida Dushku

Xhirjana

Marigona Vitia

Ervisa

Ardita Begu

Anisa Smajlaj

Jona

Jola

Tags: Erza


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet