Erza Halimi
Erza Halimi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Erza Halimi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 15 Qershor 2019, Erza publikon videoklipin "Për Ty". Teksti i këngës u shkrua nga Erza Halimi, Rzon & Blake. Produksioni audio u realizua nga Rzon. Më datë 19 Tetor 2019, Erza & Don Phenom publikojnë videoklipin "Nuk Ki Me Kon". Teksti i këngës u shkrua nga Erza Halimi & Don Phenom. Produksioni audio u realizua nga RZON....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 7