A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Erza Rudaku

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  7
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Erza Rudaku is a writer. Erza Rudaku ka Lindur Nga një Fshat I komunes së Kamenices Poliqka. Ajo vijon klasen e 8 në fshatin Poliqk Shkolla Kadri Zeka. Ajo Ka Talent per Muziken DHE HOBI SAJ ESHTE TENNISI. Ajo ka lindur Nga nje Familje shum e mir Dhe Shum Te Rrespektuar Erza Mendon Se ne Te Ardhmen Ta Regjistroj MBASI Te kryej Klasen E 9 Artin PAMOR Dizajn I modes i lidhur me Pikturen OSE Dizajnit grafik shenja e horoskopit eshte Bricjapi dhe ajo eshte tani wetem 14 v...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Sara Ibrahimi

Enxhi Krasniqi

Sadbere Gagica Spahija

Aurela Uka

Yllka Kastrati

Jehona Gashi

Megi Lumi

Florentina Zukaj

Njomza Fetahaj

Rita Kastrati (Poete)


Tags: Erza Rudaku, Erza L Rudaku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019