Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erza Muqoli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  316
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Francë 
 • Mosha:
 • 15 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Erza Muqoli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Erza Muqolli eshte me prejardhje shqiptare, nga fshati Zabel i Drenices,por qe eshte lindur dhe jeton ne France, ne qytetin Sarreguemines. Qysh ne moshen 2 vjeçare familja e saj e ka verejtur talentin e saj per muzike. Erza gjithmone enderronte qe te marre pjese ne ndonje spektakel muzikor,e tani asaj iu dha mundesia. Ajo konkuroi ne spektaklin e madh muzikor ne Paris "France got talent". Me ne fund Erza pranohet aty, si "25 vjecare" dhe fiton ze...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Komente

23 🔥Erza Muqoli (2019)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

16
20

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Vjollca Osmani

Artemisa Mithi

Lorina Dula

Vesa Berisha

Blinera Muzhaku

Fatjona Kuçi

Erza Hoti

Roza Sadiku

Arbnora Rexhepi

Anika Berisha

Tags: Erza Muqoli, Erza Muçolli, Erza Mucolli, Kids United


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet