Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erza
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50
Këndon kryesisht: pop

Erza është këngëtare. Më datë 26 Prill 2018, Erza publikon videoklipin "Zemer". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mbreti Records.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente 0