Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erzana Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  130
 • Vendlindja:
 • Shkup 
 • Jeton dhe vepron në :
 • U.S.A. 
 • Mosha:
 • 44 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Erzana Berisha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo eshte teper e brishte me gjatesi mesatare per qudi magjia vazhdon edhe me tutje pas jetes se saj te sukeseshme ne artin muzikor. Nuk e shohim me ne skenat e fsesivaleve, ku gjithmone gjendej ne listen e fituesve. Ajo kaloi nje ocean per t'u bashkuar me te zgjedhurin e zemres. Artedashesit jo rralle mendojne se Erzana do te humbasi shum artist ne gurbet, por nuk kaluan shume kohe dhe ajo kthehet vete e trete, me bashkeshortin dhe femijen e pos...

>> Lexo gjithë biografinë >>


E bija e

Agron Berishës

E bija e

Naxhije Berishës

Motra e

Lindon Berishës

Komente

Asnjë Koment

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Erzana Berisha

Komente 0