Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Erzenita

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Erzenita është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2012, Erzenita & Rezarta Hoxha marrin pjesë në The MAMs 2012 (Fresk Fare 1) me këngën "Super Pushime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Anamaria Isufaj

Shejla Sylejmani

Xhesuida

Erika Ahmeti

Gresa Hoxha

Albina Sinani

Era Saraçi

Nea Hamza

Blorentina Morina

Fortesa Berisha


Tags: Erzenita

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet