A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Esad Ademi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
BIOGRAFIA: Esad Ademi is a popular singer of Pop & Modern Traditional music. Në Nëntor 2005, Esad Ademi merr pjesë në Kënga Magjike 2005 me këngën "Nuk Mund Te Rezistosh". Në Nëntor 2009, Esad Ademi merr pjesë në Çelësi Muzikor 3 me këngën "S'ka Me Dashuri". Në Dhjetor 2009, Esad Ademi merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "S'do Ti Puth Kurre". Më datë 10 Janar 2011, Esad Ademi publikon videoklipin "Kurre Mos U Gezofsh". Më datë 25 Maj 2014, Esad Ademi publikon videoklipin "Me Rendon Dashuria". Në vitin ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Kojshike E Vogel (2014)


» Add A Song »

E Luta Zotin
Pse Po Lutesh
S'do Ti Puth Kurre
Mi Thirr Qikat
Bojna Selfie
Beji Te Fala
Me Rendon Dashuria
Kurre Mos U Gezofsh


Related Artists:

Ramadan Alitaj

Remi Jakupi

Ervin Gonxhi

Enis Bytyqi

Klodian Duraku

Korab Jetishi

Astrit Mulaj

Alban Mehmeti

Ervin Bushati

Labinot Rexha


Tags: Esad Ademi, Esat Ademi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019