Më mbaj mend (për 1 muaj)

Esad Ademi - Kurre Mos U Gezofsh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

a edin sa mke lenduar sa shum dhembje mke shkaktu a edi sa ke gabuar at nat kur ti ke shku nuk jan lot por pika gjaku qe pom rrjedhin ni qerpik a edin se kthehet haku,ateher kur ske me prit,qofsh mallkuar kurr mos u gezofsh me at tjetrin sa me keq kalofsh ti vet deshte mua me me ndrru ishalla te len ai si kur mlae mu...gjitha tmirat ti ofrova kimetin sjau pa tid etishe shkolla qe mesova mkishe dasht per disa dit nuk jan lot por pika gjaku qe pom rrjedhin nen qerpik a edin se kthehet haku ateher kur ske me prit qofsh mallkuar kurr mos u gezofsh me at tjetrin sa me keq kalofsh ti vet deshte mua me me ndrru ishalla te len aii qofsh mallkuar kurr mos u gezofsh me at tjetrin sa me keq kalofsh ti vet deshte mua me ndrru ishalla te len ai sikur mlae mu...
Esad Ademi
Publikimi: 10/01/2011


Esad Ademi - Kurre Mos U Gezofsh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kurre Mos U Gezofsh".
3. Video është e këngës "Kurre Mos U Gezofsh", por nuk këndohet nga Esad Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Esad Ademi:


Komente 0