Më mbaj mend (për 1 muaj)

Esad Ademi - Kojshike E Vogel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kojshike e vogel pse sme flet
mos ke plane te tejra ah po
te zura ne sokak ku do futesh e mjera
Kojshike e vogel te pelqej
ti cmende djemt e botes
ne kete rrugic ti vetem vjeenn
naj morre mend e kokes

Ref2:
Kojshike e vogel kojshike kam mbetur
ne hije kam mbetur ne hijee te kerkooj
Kojshike e vogel pranvera te erdhi
te dera por ti prap nuk me kujton

kojshike e vogel morra veshh
se zemra jotee sbindet
me fatin tim po buzeqeshh
murit me kok si bihett
Kojshike vogel te pelqej
tii cmende djemt e botes
ne kete rrugic ti vetem vjen
naaj morre mend e kokess

Ref4:

kojshikee e vogel kojshike kam mbetur
ne hije kam mbetur ne hijee te kerkoj
Kojshike e vogel pranvera te erdhi
te dera por ti prap nuk me kujton


Ky tekst u dërgua nga MiljaEsad Ademi
Publikimi: 29/05/2014


Esad Ademi - Kojshike E Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kojshike E Vogel".
3. Video është e këngës "Kojshike E Vogel", por nuk këndohet nga Esad Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Esad Ademi:


Komente 0