Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Estela Nikoliqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Estela Nikoliqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Nje histori dashurie qe zgjat deri ne perjetesi do te jete edhe kenga qe kendohet nga nje kengetare, e cila rrjedh nga nje familje artistesh. Ne jemi njohur me te ne Top Fest 8 nepermjet nje balade, kenge e cila u kualifikua si cerekfinaliste, pjese e “Rewind” dhe gjithashtu e kemi ndjekur deri tek “Betejat” ne “The Voice of Albania”. Në Qershor 2005, Estela Nikoliqi merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Dua Dua". Në Qershor 2006, Est...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

5 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Niki Mjeda

Triola Jakupi

Donika Zhushi

Ermira Ahmeti

Arta Jashari

Elona Sopjani

Ambra Troplini

Lirika Krasniqi

Rina Shyti

Xhenis Dhima


Tags: Estela Nikoliqi, Estella Nikoliqi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet