Më mbaj mend (për 1 muaj)

Estela Nikoliqi - Truket Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

sa her djemt me thon ty moj te raft pika
si nuk na lejon qe te rrimme qika
un nuk ju besoj jan truket e tua
dot nuk me mashtron me nje moll e ftua

nuk lejoj qe te humbasim
duan sduan let pelcasin

ref:se jeta bashk me shoqe
e bukur dhe shoqet me thon
sa shum i dua bashk me mua
me bukur diten e bejme sot.


Ky tekst u dërgua nga Elsa

Estela Nikoliqi - Truket
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Truket".
3. Video është e këngës "Truket", por nuk këndohet nga Estela Nikoliqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Estela Nikoliqi:


Komente 0