A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Estela Nikoliqi - Vetem Ti


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/09/2011

2011-09-24T00:37:59

Participating in

Top Fest 8


Dua vetem te vdes
Do ta beja vetem per ty
Qe kur me ike ti
Kam ndaluar te marr fryme

Kam ngelur vetem e vetmuar
As te ike nuk dua
Zemres sime i ke munguar
Me ke lene te lenduar

Jo si ti nuk gjej njeri
ti je frymezim,dhe kete e di

REF: Te dua,te dua met vertete 2x
Te dua pa ty nuk kam jete.

2.Sikur te gjeja nje menyre
qe te te beja te me kuptosh
Pa ty nuk mundem me te jetoj
Dhimbjen nuk mund ta perballoj

Ne erresire kam mbetur
ZEMRA me eshte lodhur
VETEM TI mund te me sheron
Te lutem kthehu me dashuro(dashuro)

Jo si ti nuk gjej njeri
ti je frymezim,dhe kete e di

REF: Te dua,te dua met vertete 2x
Te dua pa ty nuk kam jete.

Ike ne drejtim t`panjohur
Un ngela peng i yti
Gjithe jeten,mire,pa te njohur

REF: Te dua,te dua met vertete 2x
Te dua pa ty nuk kam jete.


Lyrics submited by AlbaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019