Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ester Hoxha - Kush Je Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Ne dritare perball meje
Cdo mengjes shikoj
Sa her hapet
Sa her mbyllet
Veten e harroj kafen me te e pi
ne disstanc me te e shijojjjj
Por nuk me sheh ai
Fare nuk e di se ekzistoj

REF
Emrin jo nuk ia di
kush je ti o njeri
Ekziston ne jeten time
Si kaprico e cdo stine
kush je ti o njeri

Nuk jam bjonde
Si Nikita
Dhe nuk di te vras
Delikate jam me Loliten
thon se ngjas
Por ne shenjester un
Gjate do te kem se me cmend
Kur nuk te shoh nje dit jeten time ti e merr peng

REF
Emrin jo nuk ia di
kush je ti o njeri
Ekziston ne jeten time
Si kaprico e cdo stine
kush je ti o njeri

Sot dritarja rri e mbyllur dhe
njeri se hap
Ka ndryshuar jeta ime me nuk eshte e bardh
Do te t'kerkoj pa fund
Ne tok apo ne qiell
Prap te gjej
dhe do te t'them nje fal
Fare shkurt:UN TE NDIEJ

Emrin jo nuk ia di
kush je ti o njeri
Ekziston ne jeten time
Si kaprico e cdo stine
kush je ti o njeri
Kush je ti o njeriiiiiiiiiiii


Ky tekst u dërgua nga Selina Seli

Ester Hoxha - Kush Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Je Ti".
3. Video është e këngës "Kush Je Ti", por nuk këndohet nga Ester Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ester Hoxha:


Komente 0