Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ester Hoxha - Mbete I Asaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

Ti me thua te dua shum
bej sikur te besoj dhe une
genjen pa fund, genjen une te njoh
dhe sa her jemi bashk, ne mes ajo.
Me parfumin e saj kur vjen,
eren tende veshtir ta gjej
Me prek, te prek, te ndjej, ti mungon
dhe sa her une te puth, ne mes ajo.

I asaj mbete i asaj
I asaj mbete i asaj
nga te tre jam e huaj
dhe s'kam faj
ti me thua te duu
por mbete i asaj

I asaj mbete i asaj
I asaj mbete i asaj
nga te tre veq une vuaj
dhe s'kam faj
prap me thua te du
por mbetesh i asaj

Erdhi koha te shkoj tani
nga medyshja shpeton dhe ti
mire u pafshim te them
nuk mundem dot
por e lir une bertas
nuk jam ajoo

2x
I asaj mbete i asaj
I asaj mbete i asaj
nga te tre jam e huaj
dhe s'kam faj
ti me thua te duu
por mbetesh i asaj !


Ky tekst u dërgua nga ShppressaEster Hoxha
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/11/2011
Festivali: Kënga Magjike 2011


Ester Hoxha - Mbete I Asaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbete I Asaj".
3. Video është e këngës "Mbete I Asaj", por nuk këndohet nga Ester Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ester Hoxha:


Komente 0