Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  74
 • Emri i Vërtetë:
 • Ernest Zeka
 • Vendlindja:
 • 1994 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: ESTTO është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. DJ Estto, ermi i vërtet i së cilit është Ernest Zeka, është ndër DJ-të më të njohur në Kosovë. Ai jeton dhe vepron në Pejë, ndërsa ka qenë pjesë e disa projekteve shumë të suksesshme të grupit NRG Band. Së fundmi, i riu pejan ka vendosur ta sprovojë veten edhe në këndim, duke realizuar kështu coverin e tij të parë, këngën “Hold On We’re Going Home” të rap aristit të njohur Drake. Nga videoja e publikuar në YouTube, duket se Estto ka një shtrirje ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Nipi i

Besnik Qakës

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Estto, Dj Estto, Ernest Zeka, Essto

Komente 0