Ethet E Së Premtes
Ethet E Së Premtes

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Ethet E Së Premtes është një talent show e njohur. “Ethet e se Premtes Mbrema dhe Krasta show” eshte nje serial televiziv qe zbulon talente te reja ne fushen e muzikes pop, duke i sjelle ata ne dritat e skenes e te vemendjes popullore. Pali Kuke dhe Adi Krasta jane autoret e kater cikleve televizive qe ne harkun e ketyre viteve ka patur disa tituj te ndermjetem por te njejten lende e format. Programi bazohet ne audicionet qe zhvillohen ne qytete te vogla e te medha, te rendesishme e te par...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0