A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ethet E Së Premtes

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Ethet E Së Premtes is a popular talent show. “Ethet e se Premtes Mbrema dhe Krasta show” eshte nje serial televiziv qe zbulon talente te reja ne fushen e muzikes pop, duke i sjelle ata ne dritat e skenes e te vemendjes popullore. Pali Kuke dhe Adi Krasta jane autoret e kater cikleve televizive qe ne harkun e ketyre viteve ka patur disa tituj te ndermjetem por te njejten lende e format. Programi bazohet ne audicionet qe zhvillohen ne qytete te vogla e te medha, te rendesishme e te par...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Albanian Star

X Factor Albania

Star Academy Albania

Gjeniu I Vogel

Voice Of Albania

Flaka E Janarit

Top Music Awards

Shkodra Fest

Akordet E Kosoves

Prizreni Music Fest


Tags: Ethet E Së Premtes, Ethet E Së Premtes Mbrëma

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019