EthnoMusic
EthnoMusic

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Kosovë Kosovë
BIOGRAFIA: EthnoMusic është një grup autorësh dhe muzikantësh i njohur. EthnoMusic eshte studio muzikore nga 1997 dhe ne kete studio jane realizuar shume projekte. Adresa: Sheshi "Zahir Pajaziti", Prishtine, Kosove....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Lider i grupit

Burim Krasniqi

Lider i grupit Burim Krasniqi

Profili

Facebook

Official Facebook

Komente

Asnjë Koment

0 Komente

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Tags: Ethnomusic, Ethnomusic Studio, Ethno Music, Burim Krasniqi, Red Media

Komente 0