Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  43
BIOGRAFIA: Etna është një grup artistësh i njohur. "ETNA" është formuar në vitin 2007 nga antarët e këtij grupi (Maksi, Pim-V dhe 2-Rim) me iniciativ të Maksit. Fjala apo emri "ETNA" është një emer i vjetër dhe i njohur për shumë njerz në botë, për arsye se me të njejtin emër është quajtur edhe vullkani i cili kishte shpërthyer kohë më parë në Itali, i cili me llavën e saj përmbysi një qytet të tërë, d.m.th. një emër i një "Vullkani të Madh". Kur flasim për grupin "ETNA" në tërsi pa marrë parasys...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

7me7

Kadenca Dhe Naseri

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Potpuri Me Bilbilat

Madd Dogs

Kthjellu

Tempulli G

Grupi ARB


Tags: Etna, 2-Rim, Pim-V, Maksi

Krijo Një Kartolinë