Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etna - Tetovare (Feat. J-Lane)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

hej cauco si je gji bojsh qysh ma ki qefin qa mu ke idhnu mori je idhnu me shefin pe sho qe je ka sillesh qa ki mori gji bojsh une ktu do rri me ty qa do te them un ty do bojsh une pe sho qeta don zemra shajshem kuku pom kall kur pom thir ''spirti i shajshem''po e mir je u sa shum e majr do vish ti me mua se do te marr une sa ma frraj,shum e majer je ka dokesh si lulja me kopshtin ''halis e ki''qeshtu zemra mu pom shtin me dasht sa me dasht kur o fjala per dashni zemra jote e di qka don hiq mos fol se une e di

REFRENI
Se un ty t'du Tetovare
Shum e majr je ''ASHIQARE''
Shum e shajshet ''PA HAGARE''
HAJDE ME MU TETOVARE

ne kam nuk ki nevoj me hec se une kom limuzin duhesh me dit se dit e rabes veq per ty qel umrin qe pom don ti po thu qeta pe dim tetovare ne zemren tem emri gjithmon po rrin se un ty due qata je me mue due qeto fjal te thata kur ti per mue thue ani okej qeshtu une e ndjej ket stil te veqant qeshtu mu ma thej hej hej e gjej menyren qysh un vlej qe met qefleis un tye nese jo pervojo gejn une e kom stilin qeta des fitilin tetovare zemra jem hec dheze kandilin

refreni
Se un ty t'du Tetovare
Shum e majr je ''ASHIQARE''
Shum e shajshet ''PA HAJGARE''
hajde me mu tetovare

tana senet po i sho ne ty po flas per mu e ty 1 e 2 bajn 3 hehe sa mir e di jo ishalla po ishalla veq hajgare bana zbon me mar nga zemra tetovare gjuj tetana, e qe ti qe ti t'qefleis rruges me u nis kur
di se kom ma na atje me pret ni fis se kum ba njet met mar met qu nven temin nese nuk t'pelqen ti kurdise venin po more um pelqen ,po mori tpelqen t'pelqej une zemer gji se ki shum ja vlen se bahet historike boll rruga e ksaj dite e shtin ditarin jetes tane dhe e kujton me vite

REFRENI:

se un ty du tetovare
shum e majr je ''ASHIQARE''
shum e shajshet ''PA HAJGARE''
hajde me mu tetovare

se un ty du
shum e majer je
shum e shajshet
hajde me mu tetovare


Ky tekst u dërgua nga HazbiEtna
Publikimi: 02/02/2009


Etna - Tetovare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tetovare".
3. Video është e këngës "Tetovare", por nuk këndohet nga Etna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Etna:


Komente 0