Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etno Engjujt - Lëviz Sonte (Shake It) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  4

Likutta perses baby
Heyyyyyy

Leviz sonte ma shum beybee
Shake ya body
Beybee
Shake it , Shake it beybeee
Leviz sonte ma shum beybee
Shake it shake it
Beybee beybee
Shake ya body

Ne ora 5 fillon mu ndreq per me dal ne ora 8
E thirr motren me ti hjek tani vetllat me pincete
Zgjedh ngadale cka me vesh ngulfatesh me parfim
Gabriela Sabatini qe ta kan pru kujtim
Me nje martini e dy gota dhe vetem nje maske ne sy
Prek ne trupin tim lehte at cka eshte vetem per ty
Pa kondom fillon loja ta knoj doven ne vesh
Kete e boj vetem per ty por do ta boj edhe ma shpesh
Edhe pse ti mendon palidhje se ajo kurgjo nuk di
Po bohet kishe nuk po din por ato dine ma mire se ti
Don Arbas , Mc`M pimp playaz ne kete nate
Me ka dy femra ne shtrat fuckin ton naten e gate
Ndoshta ti je femen e bukur edhe me shikon ne sy
Por ti duhesh me mu afru mu se une nuk te afrohna ty
Ne kete nate mos mendo ne probleme as ne gjume
Shake ya body dhe b*tht livriti pak ma shume

Leviz sonte ma shum beybee
Shake ya body
Beybee
Shake it , Shake it beybeee
Leviz sonte ma shum beybee
Shake it shake it
Beybee beybee
Shake ya body

E per ty vazhdon fiesta me nje ritem oriental
Trupi dhe garderoba me nje stil tropical
Banana split para vetit e kujton tani te shtunen
Ne ora 5 ne shpi te ti kur ta kom kry ty punen
Me vene te Rahovecit tani diten e fillon
Me striptiz na pushton ne brus-haulter-a nje kondom
Groph Monte ne hotel eshte tu qi dhe tu pi
Ne dhomen 184 a 148 nuk e di
E pastaj kthehet prap aty ku ndodhemi edhe ne
E prap fillon mu nxe per ndonje kurve te re
Dhe shake ya body baby keshtu ndihesh pak ma mire
E di je e bukur po don me kon edhe pak e lire
Ton diten rrin e krehesh e ulesh para pasqyres
Lyhesh me niqin sene sikur trupit edhe ftyres
Menjen e madhe harroje sonte edhe stilin e vjeter
Dridhi cicat sonte edhe trupin pak ma teper

Leviz sonte ma shum beybee
Shake ya body
Beybee
Shake it , Shake it beybeee
Leviz sonte ma shum beybee
Shake it shake it
Beybee beybee
Shake ya body

Ti ki qef me te shku permas dhe tona senet me ti ble
Don mu vesh e don me dal edhe pak sa je e re
Baby per mu e bukur je taman si lulja e majit
Majet e cicave I ki bash si rrushi I Ferizajit
Me mua ne krevet e knej buza tamel te qet
E nuk e di as vet qysh te kom nxon qaq leht
Haha mos kaj tash kur deri tash lujta me ty
E neser me mu qu prap une ty tpunoj perseri
Por neser osht dite e re dhe nafake e re per mua
Dhe kqyri mu kap me njonen prej shoqeve tua
Fiesta tani vazhdon deri vone ne mengjez
Death Zone haverat e mi kurvat sillen ne mes
Don Arbas , Mc`M pimp playaz ne kete nate
Me ka dy femra ne shtrat fuckin ton naten e gatë
Ne kete nate mos mendo ne probleme as ne gjumë
Shake ya body dhe b*tht livriti pak ma shumë

Leviz sonte ma shum beybee
Shake ya body
Beybee
Shake it , Shake it beybeee
Leviz sonte ma shum beybee
Shake it shake it
Beybee beybee
Shake ya body
Etnon
Publikimi: 01/12/2001


Etno Engjujt - Lëviz Sonte (Shake It)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lëviz Sonte (Shake It)".
3. Video është e këngës "Lëviz Sonte (Shake It)", por nuk këndohet nga Etno Engjujt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Etnon:


Komente 0